SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

16.06.2013 20:19

Jak se stalo již tradicí, tak se naše družina účastní různých sportovních aktivit. Nejprve se koncem května uskutečnilo okrskové kolo v atletickém čtyřboji. Celkem jsme získali 19 umístění "na bedně". Postup na okresní kolo si sice vybojovalo 10 žáků, ale vzhledem k nestálému počasí se závod zrušil a posléze posunul...ale na nesprávný den pro náší školu :(. Nejlépe si vedli dvojčata Vejvodovi a Tom Žahourek z 1. ročníku, Nella Doubková, Filip Brdička a  Kuba Vysoký z 2. ročníku a téměř vše vyhrála Anča Švíková z 5. ročníku. Všem moc gratulujeme a věříme, že v příštím roce se opět neztratíme ve velké konkurenci.

Další úspěch jsme zaznamenali při turnaji v mini volejbale v Krčíně, soutěžily zde děti ze základních škol Novoměstska ve dvou kategoriích - oranžový a červený mini volejbal. Naše škola měla 3 družstva v červeném mini volejbale. Všichni se moc snažili, někteří byli na turnaji poprvé, jiní si hru na velkém klání už zkusili...Jedno družstvo získalo nakonec 3. místo a odneslo si bronzové medaile a pohár, další dvě družstva skončila na pátém a šestém místě. Všichni si odnesli velmi pěkné ceny bez ohledu na pořadí. Děkujeme Volejbalovému centru nad Metují pod vedením pana Ptáčka, za uspořádání turnaje a věříme, že v dalším roce se k nám přidá více škol.